Azonosító:
Jelszó:









Ezen az oldalon számos statisztikát találsz, top listákat arról, hogy miben kik a legjobbak. Bár ez a játék egyáltalán nem egy verseny, mégis, sokan szeretik az ilyen fajta adatokat. Minden táblázatban az adott kategória legjobbjainak nevét soroltuk fel. A Győzelmek arányánál csak a tiedéhez hasonló szintűek adatai látszanak.

Katona top listákTudós top listákCsempész top listák
Névfajszint
1.SeThcsempész60
2.Verocitudós60
3.Larton Parancsnokkatona60
4.Shephard Parancsnokcsempész45
5.Dr. Dervishtudós45
6.Lord Gabreliustudós60
7.Juredocsempész60
8.Sheridankatona60
9.Öreg Csercsempész45
10.Öreg Bükkkatona45
11.Zartaxkatona56
12.Newtontudós56
13.Eroscsempészcsempész55
14.EROScsempész55
15.Eroskatonakatona55
16.Trottykatona53
17.Erosgabortudós52
18.Johnny Ricokatona45
19.Furioncsempész45
20.G.G.tudós45
Névfajfegyv.
1.Larton Parancsnokkatona227
2.Zartaxkatona172
3.Merlekatona166
4.Juredocsempész165
5.Sheridankatona147
6.Lord Gabreliustudós144
7.Meer.Leekatona143
8.Fantoooomkatona139
9.Eroskatonakatona137
10.EROScsempész135
11.Trottykatona135
12.Bubukakatona135
13.Bubukabkatona134
14.SpaceSnakekatona133
15.Elliszkatona132
16.Johnny Ricokatona132
17.Csempiabcsempész131
18.Csempiaacsempész131
19.Fantoomkatona129
20.Philip Anselmokatona127
Névfajidtch.
1.Lord Gabreliustudós173
2.Newtontudós162
3.Erosgabortudós150
4.Millenium Falcontudós146
5.Kondorcsempész142
6.Juredocsempész138
7.Bladetudós132
8.Mer-letudós127
9.Fantomtudós122
10.Dr. Dervishtudós122
11.Qwertytudós120
12.G.G.tudós119
13.Foxtrottudós117
14.Westmantudós116
15.Zartaxkatona116
16.Westladytudós115
17.Konzervtudós112
18.Ragasztótudós111
19.Robantyutudós109
20.Igorovicstudós109
Névfajmanőv.
1.Sheridankatona216
2.Le-Verlekcsempész214
3.Eroskatonakatona193
4.Öreg Csercsempész191
5.Eroscsempészcsempész186
6.EROScsempész177
7.Olicsempész174
8.Juredocsempész174
9.Shephard Parancsnokcsempész173
10.Virusirtócsempész169
11.Furioncsempész166
12.Hallercsempész162
13.Pendrájvcsempész160
14.Sumákcsempész157
15.Trappercsempész152
16.Meer-lecsempész145
17.Elliszkatona144
18.Larton Parancsnokkatona143
19.Rhiannoncsempész140
20.SpaceSnakekatona140
Névfajpénz
1.SeThcsempész236079635
2.Verocitudós28992140
3.Larton Parancsnokkatona20259889
4.Shephard Parancsnokcsempész15945973
5.Dr. Dervishtudós13416414
6.Lord Gabreliustudós7729383
7.Sheridankatona5994519
8.Newtontudós5665145
9.Eroscsempészcsempész5558761
10.Erosgabortudós5423699
11.EROScsempész5394427
12.Juredocsempész5368197
13.Öreg Bükkkatona4942941
14.Eroskatonakatona4622263
15.Öreg Csercsempész4269558
16.Trottykatona4260854
17.Johnny Ricokatona3492339
18.Furioncsempész3206625
19.G.G.tudós3057091
20.Bladetudós3029509
Névfajpáncél
1.Sheridankatona2327
2.SeThcsempész2178
3.Eroscsempészcsempész2144
4.Larton Parancsnokkatona2123
5.Lord Gabreliustudós2077
6.EROScsempész2044
7.Newtontudós2019
8.Zartaxkatona1992
9.Juredocsempész1933
10.Eroskatonakatona1814
11.Erosgabortudós1651
12.Trottykatona1455
13.Trappercsempész1440
14.Elliszkatona1440
15.Bladetudós1440
16.Kondorcsempész1438
17.SpaceSnakekatona1435
18.Igorovicstudós1434
19.Pendrájvcsempész1425
20.Mohakatona1422
Névfajpajzs
1.SeThcsempész276
2.Verocitudós275
3.Lord Gabreliustudós223
4.Eroskatonakatona202
5.Öreg Bükkkatona195
6.Larton Parancsnokkatona190
7.Erosgabortudós186
8.Zartaxkatona185
9.Kubikoscsempész178
10.Meer-lecsempész177
11.Juredocsempész176
12.EROScsempész168
13.Robbintudós163
14.Eroscsempészcsempész161
15.Johnny Ricokatona158
16.Foxtreecsempész157
17.Sheridankatona157
18.Merlekatona157
19.Rhiannoncsempész155
20.Foxtwokatona154
Névfajdb
1.SeThcsempész4225
2.Öreg Csercsempész3966
3.Sheridankatona2262
4.Furioncsempész1830
5.Millenium Falcontudós1795
6.Lord Gabreliustudós1431
7.Virusirtócsempész1319
8.Le-Verlekcsempész1254
9.Trottykatona1183
10.Kel Tazamtudós1118
11.Öreg Bükkkatona953
12.Tudorkatudós908
13.Konokcsempész897
14.Rhiannoncsempész868
15.Konoktudóstudós857
16.Hallercsempész747
17.Redarrowcsempész745
18.Corynntudós662
19.Konokkatonakatona654
20.Qwertytudós634

Összesen 1324 regisztrált felhasználó és 2756 karakter.


   
  Adatvédelem | Látogatottság |